ESNAF SPOR KULÜBÜ’NDEN YAŞAR TÜZÜN’E SERT TEPKİ
admin • 14 Nisan 2011 19:38:39 
ESNAF SPOR KULÜBÜ’NDEN YAŞAR TÜZÜN’E SERT TEPKİ

    HASAN GÜNER
    Bilecik Esnaf Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Özçelik şu ifadeleri kulandı:
    “Öncelikle bu açıklamayı yapmak zorunda olduğumuzdan dolayı tüm sporseverlerden ve Bilecik halkından özür diliyoruz. Fakat yaşadığımız ve bizleri çok üzen, mühim bir olay yaşamış olduğumuzdan dolayı Bilecik Esnaf Spor Kulübü yöneticileri olarak dün gece sabaha kadar toplantı yaparak bu açıklamayı kamuoyuna yapma gereği duyduk.
    13.04.2011 tarihinde Bilecik Esnaf Spor Kulübü olarak MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN’DEN randevu alınmak istenmiş ve kendisine niçin randevu talebinde bulunulduğu telefonda açıklanmıştır. Akşam saat 20:30 sularında bir üyemizi arayarak kulüp yetkililerini bağlı bulunduğu parti binasına çağırmıştır. Bizlerde bu çağrıya riayet edip yönetim kurulundan iki arkadaşım ve kulüp başkanı olarak kendisini ziyarete giderek telefonda anlattığımız derdimizi kendisine bizzat ilettik. Ben Bilecik Esnaf Spor Kulübü Başkanı olarak ve sporu deli gibi seven biri olarak MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN’ÜN mekanına gidip elini sıktığım ve derdimizi anlattığım için kendimden utandım.
    Bizim gidiş amacımızı bildiği halde kendisi bizi sanki bizler rakip partiden gelmişiz gibi karşılaması bizleri üzdü. Diğer yönetici arkadaşlarımın surat şekillerini tüm kamuoyu orda olsaydı da görseydi. Biz Bilecik Esnaf Spor Kulübü olarak öncelikle kimsenin adamları olmadığımızı belirtiriz. Bizler Bilecik ilinde sporu seven gençleri sahalara toplamanın derdinde olan basit insanlarız. Bizler Bilecik Esnaf Spor Kulübü’nde oynayan genç arkadaşlarımız, üniversiteli gençlerimiz için uğraşıyoruz.
           Bilecik Esnaf Spor Kulübü’nü Sayın Selim YAĞCI’nın adamları diye sağa sola lanse edenlere de cevabımız nettir.
    Biz Bilecik Esnaf Spor Kulübü olarak evet Sayın Selim YAĞCI’nın adamlarıyız,evet Sayın Bahattin ŞEKER’in adamlarıyız,evet Sayın Fahrettin POYRAZ’ın adamlarıyız,evet Sayın Orhan ŞİŞMAN’ın adaylarıyız,evet Sayın Sungur TURAN’ın adamlarıyız.
    Bizler sporu seven ve destek veren her bir kişinin adamlarıyız ve bununla da gurur duyuyoruz.Yalnız bizler egolarını tatmin etmek için spora siyaset bulaştıran herkesin karşısında dimdik duran adam gibi adamlarız.
    Seçim zamanı kapımızı çalacak olan bu beyefendiye Bilecik Esnaf Spor Kulübü olarak da bir tavsiyemiz var. Bizim çevremizden ve dükkanlarımızdan uzak dur. Şayet kapımıza gelirsen bizler o zaman kendisinin bize deyimiyle ‘ETİK’ olmayan şeyi yaparak kapımızı açmayacağız.
    Bilecik Esnaf Spor Kulübü olarak bize destek veren öncelikle soğuk havalarda tezgahları başında kazançlarını bizlerle paylaşan PAZARCI ESNAFINA, bizleri hiç yalnız bırakmayan ESNAF arkadaşlarımıza, Belediye başkanımız Sayın Selim YAĞCIY’A, Sayın MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ Bahattin ŞEKER’E, Sayın MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ ORHAN ŞİŞMAN’A, Sayın MİLLETVEKİLİMİZ FAHRETTİN POYRAZ’A, Sayın UZM.DR Sungur TURAN’a teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliyoruz.
    BİZLER SPORUN PARTİSİ OLMADIĞINA İNANANLARDANIZ.”

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet
11 yıl önce

Kep – Sungur Turan gibi dürüst ve saygın bir insanı bile yaptıkları ortadayken Bilecik CHP’den daha ne bekliyordunuz ?