Hafriyat İşlerinizde Çözüm Ortağınız
admin • 25 Nisan 2011 19:26:44 
Hafriyat İşlerinizde Çözüm Ortağınız

    Büyükavcı Hafriyat, başta hafriyat olmak üzere madencilik, İnşaat, Taş Kırma, Temel Kazma, Atık Döküm Sahası ve Sançim Bilecik Çimento Bayiliği,  tecrübeli yönetim ve saha kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu aktaran Emre Büyükavcı, “Personel sayısı iş hacmi ve projeye bağlı olarak değişmekte olup geniş ve teknolojiye uygun makine parkı ile Bilecik’teki büyük metrajlı hafriyat ve bina yıkımı işlerinde en hızlı çözümleri üretmekteyiz. En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak tahaahhüt ettiğimiz süre zarfı içerisinde teslim ederiz” dedi.
    Büyükavcı Hafriyat sahibi Emre Büyükavcı, “Hafriyat, inşaat ve Madencilik sektöründe başardığımız işler, bugünden sonra üstleneceğimiz taahhütlerin güvencesi olacaktır. Amacımıza ve kaliteye ulaşmadaki başarımız yaptığımız her işle ayrı ayrı kanıtlanmıştır. Çalışmalarımızı mevzuat çerçevesinde müşteri beklentilerine uygun ve maksimum emniyet şartlarını sağlayarak toplumun ihtiyaç ve beklentilerine saygı ve anlayış göstererek, uzman kadromuz ve teknik donanımımızla yürütmekteyiz.

Bazı İşler Tecrübe İster

    Büyükavcı Hafriyat sahibi Emre Büyükavcı, bazı işler tecrübe ister sloganı ile hareket ettiklerinin altını çizerek, “Şirketimiz, çeşitli marka ve modelde, iş makineleri, ekskavatörler, damperli kamyonlardan oluşmaktadır. Hedefimiz şirketimizin uluslararası ihalelerde yarışabilir, sektöründe en son teknolojileri kullanan, sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon ve yönetim sistemine sahip olmasını sağlamaktadır.
    Hafriyat;  Geniş kadromuz tecrübeli ekip ve modern ekipmanlarımız sayesinde büyük metrajlı hafriyatları kısa sürede yapmaktayız. Konut, temel hafriyatlarında tecrübe sahibiyiz.
    Altyapı; Tüm resmi ihale kanunlarına uygun, bayındırlık ve İskân bakanlığı standartlarında; atık su, yağmur suyu kanalizasyon, drenaj, doğalgaz, telefon hattı, vb. altyapı işleri faaliyet alanlarımız içerisindedir. Kaldırım döşeme işleri, aynı zamanda özel kuruluşlara da bu hizmeti sunmaktayız. Çevre düzenleme ve Peyzaj; Genel olarak saha düzenlemesi, park bahçe düzenlemeleri, park bahçe düzenlemeleri gibi hassasiyet ve göze hitap eden ince işçilikleri de en iyi şekilde yapmaya özen göstermekteyiz” dedi.

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus Torun
11 yıl önce

Kalite – Cok Güzel bir konuda Değinmiştir ve doğru söyleyerek kanıtlanmıstır Bileciktede ondan baska kaliteli iş yapan yoktur tebrikler