“Her Zaman Kalbimizdesiniz”

“Her Zaman Kalbimizdesiniz”

 

Gerçekleşen ziyarete 700. Yıl İlköğretim Okulu Müzik Öğretmeni Aysun Özersin de gönüllü olarak katıldı ve huzurevindekilere müzik ziyafeti yaşattı.

                Konuklar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül tarafından karşılandılar. Ziyarete Vali Halil İbrahim Akpınar’ın eşi Dr. Nihal Akpınar, Vali Yardımcısı Eflatun Can Tortop’un eşi Reyhan Tortop, Valilik Özel Kalem Müdürü Filiz Sağır, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Birgül Gündüz, İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cahide Nalbant, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Pınar Dengiz ve daire müdürlerinin eşleri katıldı.

                Ziyaret sırasında huzurevi sakinlerine sütlaç ve meyve ikramı yapıldı. Ayrıca çeşitli hediyeler de verildi. Ziyaret ile ilgili konuşan Dr. Akpınar, bu tür ziyaretleri sıklaştırmak istediklerini ifade etti. Gönül Elçileri projesi kapsamında da ziyaretler gerçekleştireceklerini söyledi. Katılanlara teşekkür etti. Dr. Akpınar, huzurevi sakinlerine “Her zaman kalbimizdesiniz, bunu unutmayın. İnşallah Gönül Elçileri projesiyle sizlerle daha değişik etkinlikler yapacağız.” dedi.

                Huzurevi sakinleri, ziyarete giden konuklarına çam fidanı hediye etti. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam