İLÇE BAŞKANLIĞINA ORHAN TOP GETİRİLDİ
admin • 27 Ekim 2010 20:05:31 
İLÇE BAŞKANLIĞINA ORHAN TOP GETİRİLDİ

Normal
0
21

false
false
false

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Normal Tablo”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

Öncelikle, yıllardır partimize emek veren, gece gündüz demeden çalışan, halk tarafından sevilen, partimize binlerce üye kazandıran eski İlçe Başkanımız Nizamettin Çam’a ve çok değerli ekibine, bu fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederiz. Memleket sevdalısı bu gönüldaşlarımızın aynı şevk ve heyecanla partimize hizmet edeceklerine olan inancım tamdır.

Malumunuz olduğu üzere, ilçe Başkanımız ve yönetimi istifa etmişti. Bu istifanın ardından, İlçe Başkanlığı için çok sayıda talep olması, bu taleplerin, teşkilatlar, idareciler ve Genel merkez tarafından değerlendirilmesi nedeniyle bir süre atama yapılmadı.

Bu süre zarfında, Eski İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Erol Duğan, Bozüyük Belediye Meclis Üyesi Aylin Altınel, Mesut Çetin ve Emekli İşçiler Derneği Başkanı Orhan Top arkadaşlarımız göreve talip olduklarını belirttiler.  Medeni cesaretleri ve partimize hizmet etme iştiyaklarından dolayı, hepsi birbirinden değerli olan ve yıllardır partimize hizmet eden  tüm aday arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

Adaylarımızın ortaya çıkmasının ardından, Milletvekilimiz Sayın Dr. Fahrettin Poyraz, ben ve teşkilatlarımız adaylar konusunda titiz bir çalışma içerisine girdik. Bozüyük’ün siyasi yapısını, toplumun ve teşkilatımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak bir ilçe başkanı belirlemeye çalıştık. Belediye Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel meclis Üyelerimiz, teşkilatlarımız ve partimizin kuruluşundan bu güne emeği geçen bir çok arkadaşımızla istişare ettik.

Yapılan istişarelerin ardından, bu çalışmalarımızı Partimizin Genel Merkezi’ne ilettik. Genel Merkezimiz, aday olan dört arkadaşla bizzat görüştü ve bu yapılan görüşmeler sonucunda, Emekli İşçiler Derneği Başkanı olan ve bir önceki yönetimde görev alan Orhan Top arkadaşımızı Bozüyük İlçe Başkanı olarak atadı. Hayırlı olsun.

Ben inanıyorum ki, diğer arkadaşlarımız, ilçe başkanı adayı olmanın şuuru ve sorumluluğu ile, Bozüyük ilçemiz ve partimiz için İlçe Başkanımız Orhan Top’la birlikte omuz omuza vererek hizmete devam edeceklerdir. 

Ayrıca, Bozüyük ilçe teşkilatımızın oluşturulmasında da yetki, İlçe Başkanımız Orhan Top’a verilmiştir. Kedisi, Bozüyük’ü kucaklayacak, eskisiyle yenisiyle partiye gönül vermiş insanları bir araya getirecek, milletimize ve ilçemize hizmet edecek bir ekibi en kısada sürede oluşturarak çalışmalara başlayacaktır.

AK Parti, ilimizin en önemli ilçelerinden olan Bozüyük’te, her geçen gün daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. Milletimizin kurduğu partimiz, milletimize hizmet noktasında üzerine aldığı sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirecektir. Biz bunun bilincindeyiz ve bu bilinçle, Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile yolumuza devam edeceğiz. En büyük arzumuz, aziz milletimize borcumuzu ödemektir.

Bu vesileyle; bu atamanın, memleketimize, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diler, en derin saygılarımı sunarım.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments