KILIÇDAROĞLU’NDAN MEKTUP VAR
admin • 3 Ocak 2011 19:46:46 
KILIÇDAROĞLU’NDAN MEKTUP VAR

Kılıçdaroğlu tarafından gönderilen mektubu Fıçıcı ailesinden Fatma Fıçıcı'ya CHP Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Fikriye Kara ve yönetim kurulu üyeleri teslim etti. 
     CHP Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Kara, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun projesi olan ''Aile Sigortası''nı tanıtmak için ailelere Genel Merkezden mektup gönderildiğini belirtti. 
     Mektupta, şu ifadelere yer verildi: 
     ''Yeni bir yıla giriyoruz. Bu mektupla, 2011'in sana ve ailene iyilikler getirmesini diliyorum. Sana yazdım, çünkü ailenin toplayanı, bir arada tutanı sensin. Bugün hepimiz daha bir duyguluyuz. Bu yıl, gerçekleşmesini istediğimiz umutlarımız, hayallerimiz var. Çocuklarımızın geleceği, yakınlarımızın sağlık ve huzur içinde olması çok önemli. 2011 tüm isteklerinin gerçekleştiği bir yıl olsun. Dilerim 2011 genel seçimleri, hak ettiğin mutluluğa ulaşmanı kolaylaştıracak sonuçlar versin. İktidara geldiğimizde başlatacağımız "Aile Sigortası" kapsamında doğrudan sana yapılacak ödemeyle umutlarının, hayallerinin gerçekleşmesine kısmen de olsa destek olacağımızı umuyorum. 2011'de çocuklarının başarılarını, ailenin güzel günlerini duyurmak istersen lütfen bana yaz ya da CHP Genel Merkezine bir telefon edip bildir. Yanında olabilir, o güzel anlarını kardeşçe paylaşabilirsem ne mutlu bana. Seni ve aileni kucaklar, hepinize güzel bir yıl dilerim.'' 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments