KÖYLÜLER İLE ELDEMİR’İN İLGİNÇ DİYOLOĞU
admin • 23 Mayıs 2011 19:56:28 
KÖYLÜLER İLE ELDEMİR’İN İLGİNÇ DİYOLOĞU

 

HASAN GÜNER
Pazar günü Merkez’e bağlı Cumalıköy ve İlyasça Köyü’nde kutlanan hıdırellez şenliklerine katılan milletvekili aday adayları, köylülerle kucaklaşmak için adeta birbirleriyle yarıştılar.
Partililer ile İlyasça Köyü’nü ziyaret eden AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Halil Eldemir ile köylü vatandaşlar arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Köylüler “Sizi anladık da Poyraz nerelerde? O niye hiç gelmiyor” diye sordu. 
Ziyaret esnasında gazetemize açıklama yapan AK Parti 2. Sıra Milletvekili Halil Eldemir “Bilecik’imizin bütün köylerinde hıdırellez şenliklerinin ve bu tarz programların olması gerçekten çok güzel. Biz bunları şundan dolayı önemsiyoruz. Dışarıda olan köylülerimizin hepsi bu vesilelerle bir araya geliyorlar. Bunlar birlik ve beraberliğimize dair çok güzel adetler. Bunların devamını umuyoruz. Bu etkinliklere köylerdeki ilgi ve alaka çok güzel. Civar şehirlerde bulunanlar köylülerin hepsi akın akın geliyorlar. Senede bir gün hasret gidermiş oluyorlar.” dedi.
 
“POYRAZ GELMİYOR GİTMİYOR DİYE BİR PROBLEM YOK”
 
Köylülerin AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz’ı görememekten şikayet etmesi konusunda yorum yapan Eldemir “Biliyorsunuz bizim güzel taraflarımızdan bir tanesi de bütün köylerimizde program olmasıdır. Durum böyle olunca Fahrettin Bey farklı köylerimizde biz de buralardayız. Yani şöyle diyelim bugün itibariyle 30 tane köyümüze program var. Yani yarısını biz aldık. Yarısını da Fahrettin Bey aldı. Yani gelmiyor gitmiyor diye bir problem yok. O da programlara katılıyor.” dedi.
 
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments