LİSE ARKADAŞLARI 32 YIL SONRA BULUŞUYOR

LİSE ARKADAŞLARI 32 YIL SONRA BULUŞUYOR

Kimler var Kimler!

1976 Yılında kurulan ve ilk mezunlarını 1979 yılında veren Ticaret Lisesinin 1982-83 mezunları bir araya geliyor.

 

CHP Milletvekili adayı Yaşar Tüzün, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, Bilecik Belediye Başkan yardımcısı Nihat Can, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) üyesi Pazaryeri’li hemşehrimiz Sinan Çam, Kayseri İcra Müdürü Hüseyin Korkman, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doç. Dr. Mustafa Bayter, Pendik’te Mali Müşavirlik yapan Gölpazarı’lı Mustafa Karakoç, İzmir Emniyet Müdürlüğünden emekli polis memuru Sebahattin Çolak, Osmaneli’de esnaflık yapan Alp Çetin, Eskişehir’de Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Nadir Akkoyun, İlimiz esnaflarından Yıldırım Çınar, Bekir Üstün, Eray Müzik sahibi Müzisyen Mustafa Yıldırım,Bozüyük’ün tanınmış esnaf ve siyasetçisi Nazif Peri,Söğüt’ün tanınmış sanatçısı İbrahim Aydın,Tepebaşı Taksici esnaflarından Ertuğrul Coşgun, gazetemiz muhabiri Erhan Toka gibi tanınmış isimlerin bir araya gelecekleri etkinliklerin arkadaşlar arasında şimdiden heyecan yarattığı belirtildi.

 

Okulda uzun yıllar öğretmenlik ve Müdürlük yapan Ali Kutlu gibi yönetici, öğretmen ve diğer görevlilerin de katılacakları program o yıl mezun olunan şimdiki Cumhuriyet İlköğretim okulunun bahçesinde 30 Mayıs cumartesi günü saat 17.00’da toplanılarak başlayacak.

 

Daha sonra Pelitözü köyü Gölpark “Çınar Bahçe” tesislerinde canlı müzik eşliğinde yemek yenilerek devam edecek programda sürprizlerin de olacağı kaydedildi.32 Yıl aradan sonra ilk kez bir araya gelecek olan Ticaret Lisesi 82-83 mezunlarının etkinliğine katılımın bir hayli fazla olması bekleniyor.

Diğer yandan etkinliğe katılacaklardan o yıllara ait ellerinde fotoğraf bulunanların getirmeleri de isteniyor…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam