Meral’den Yağcı’ya tam destek
admin • 2 Aralık 2010 18:37:12 
Meral’den Yağcı’ya tam destek

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Başkan Yardımcısı Osman Gezgin ile birlikte Saadet Partisi’nin (SP) yeni İl Başkanı İbrahim Meral’i ziyaret etti. Meral’a görevinde başarılar dileyen Başkan SelimYağcı, 2011 yılında Bilecik Belediyesi’nin uygulayacağı plan ve projelerin değerlendirildiği ziyaretlerine devam ettiğini belirtti.

 

BAŞKAN SELİM YAĞCI: GELECEĞİ YAPILANDIRIYORUZ

Bir yandan yatırımlar için çalışırken, bir yandan da kentin tanıtımı için çaba harcadıklarını söyleyen Başkan Selim Yağcı, “2004 yılından bu yana yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Projelerimizi her platformda anlatıyoruz ve herkesle paylaşıyoruz. Eleştirileri de göz önüne alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.  Bizler geleceği planlıyor ve yapılandırıyoruz” dedi.

 

MERAL: HİZMETLER GÖRMEZDEN GELİNEMEZ

Ziyaretin memnuniyet verici olduğunu söyleyen SP Bilecik İl Başkanı İbrahim Meral de Belediye çalışmalarına destek vereceklerini ifade etti. Meral, “Bizler Bilecik’in önceki dönemlerini de biliyoruz. Bu kapsamda aradaki uçurumu, yapılan hizmetleri ve çalışmaları görmemek mümkün değil. Yaptıklarınız ve yapacaklarınız için çok teşekkür ediyoruz. İnanıyorum ki Bilecik, yapacaklarınızla bölgenin parlayan yıldızı olacaktır” diye konuştu.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments