MİLLİ MARATONCULAR BİLECİK’TE BULUŞTU
admin • 26 Mart 2011 21:42:14 
MİLLİ MARATONCULAR BİLECİK’TE BULUŞTU

    1. ayağı Eskişehir’de yapılan Atletizm Geliştirme Projesinin 2. ayağı Bilecik’te yapıldı. Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Çanakkale, Manisa ve Isparta olmak üzere 8 ilin sporcularının katıldığı müsabakaları milli maratoncu ve Bilecikli Mehmet Terzi, İsmail Akçay ve Mithat Şahin da izledi. Bilecik’in saygın iş adamlarından olan Ali Pamukçu Atletizm Geliştirme Projesi Bilecik İl Temsilcisi oldu.
    Vali Yardımcısı Süleyman Deniz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk’un ev sahipliğinde Pelitözü Göleti’nde gerçekleşen yarışlarda bazı sporcular aldıkları kötü dereceler nedeniyle göz yaşlarına hâkim olamadı.
    Burada alınan sonuçlar doğrultusunda ilk iki takım ve ferdi olarak ilk 6’ ya giren sporcular 20 Nisan’da Ankara’da yapılacak olan Atletizm Geliştirme Projesi final müsabakalarına katılacak. HASAN GÜNER

guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
genç genç
11 yıl önce

laçka kurum… – bir antrenör kurum amirinden izinsiz nasıl demeç veriyor anlamadım..ve verdiği demeç kendi kurumunu yerin dibine sokuyor….orada şube müdürü ve il müdürü yok galliba….

spor sever
11 yıl önce

sahipsiz kurum – Bu olay o kurumun sahipsiz olduğunu gösteriyor merak ediyorum o arkadaş o kurumda ne iş yapıyor. antrenör olduğunu yazmış ama bu güne kadar hiç sporcu çalıştırdığını görmedik. Müdürüne gelince gazetelere yalan yanlış haberlerle gününü kurtarıyo.bilecikte spor inşallah bir gün kurtulur.

asker
11 yıl önce

yazık – eğer her şey söylendiği gibiyse yazıkkk….