Müdür Gökpınar’a Veda

Müdür Gökpınar’a Veda

 

Yaş haddinden emekliye ayrılan ilimizin başarılı Emniyet Müdürü Emir Gökpınar’a Polisevi’nde bir veda yemeği düzenlendi.

                Düzenlenen gecede 1. Sınıf Emniyet Müdürü Emir Gökpınar’ın slayt eşliğinde özgeçmişi okunduğu gecede duygulu anlar yaşandı.

Müdür Gökpınar’a gecede çeşitli hediyeler takdim edildi. Hediye takdimi sırasında konuşan Vali Halil İbrahim Akpınar, Müdür Gökpınar’a başarı belgesini verirken, “Müdürümüze kapı gibi yaptırıp versek yerindedir.” dedi. 

Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç da, Müdür Gökpınar’la 4 aylık kısa bir sürede görev yaptığını, sanki yıllardır tanışıyormuş gibi güzel dostluklar arkadaşlıklar edindiklerini söyledi. Tuğgeneral Koç sözlerini, “Kendi şahsiyetinden, güzelliğinden kaynaklanan bir durumdu. Emekli oluyor ama ben ölünceye kadar bir dost, abi olarak göreceğim kendisini.” şeklinde sürdürdü.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ise duygularını, “Kısa süre içerisinde gönlümüze taht kurdu. Bu anlamda zaten bu zamana kadar ki tüm hizmetleri anlı, şanlı, gururla dolu bir geçmişi var. Allah hepimize böyle yüz akıyla sağlık sıhhat içerisinde, böyle gözlerinden sevgi ve saygı akan insanlar huzurunda emekli olmayı nasip etsin. Kendisine de bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

                İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ertan Yıldız da, kendi tasarımı olan hediyesini takdim ederek kendilerini unutmaması dileklerinde bulundu.

                Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Uğural da, Müdür Gökpınar’la çalışmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine müteşekkir olduklarını söyledi.

İl Emniyet Müdürlüğü personeli adına Müdür Gökpınar’a hediyelerini takdim eden 2. Sınıf Emniyet Müdürü İlhan Akgüneş, “Kendisiyle bir yıla yakın bir süredir Bilecik ilinin huzur ve güvenliğini emrinde ve birliktelikte çalışmaktan şeref ve onur duyduk. Kendisine ve ailesine bundan sonraki emeklilik yaşamında sağlık, uzun ömür ve esenlikler diliyoruz.” dedi ve hediyelerini verdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar da, Müdür Gökpınar ile 11 ay çalıştıklarını o süre içerisinde tecrübelerinden istifade ettiğini söyledi. Başsavcı Yaşar şöyle konuştu:

“Kendisine ‘Böyle bir emniyet müdürüyle de birlikte çalıştık’ diye ileride anlatırım dedim. Kendisinin mütevaziliğinin yanında engin tecrübesi, deneyimi, devlet adamlığı her şeyiyle ben kendi adıma çok şey kazandım. Kendisinin bundan sonraki yaşamında mutlu olmasını diliyorum ancak biz kendisinden istifade etmeyi sürdüreceğiz. Tecrübelerinden faydalanacağız. Bu konuda müdür beyle anlaştık. Biz kendisine veda etmiyoruz, birlikte mesayi yaptığımız için özel uğurlayacağız.”

                Hediyeleşmenin ardından söz alan Emniyet Müdürü Gökpınar, ilgi ve alakalarından dolayı herkese teşekkür etti. Konuşmasının ardından Müdür Gökpınar uzun süre alkışlandı.

                Müdür Gökpınar’ın 7 Ocak 2012 Pazartesi görevden ayrılacağı ve atama yapılana kadar Emniyet Müdürlüğü görevine Müdür Yardımcısı Mehmet Topçu’nun vekalet edeceği belirtildi.

                Gece müzik dinletisi ile devam etti. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam