POYRAZ, BAHATTİN ŞEKER’İ ELEŞTİRDİ
admin • 18 Mayıs 2011 21:05:54 
POYRAZ, BAHATTİN ŞEKER’İ ELEŞTİRDİ

 

Poyraz, seçim çalışmalarına katılmak üzere geldiği Pazaryeri ilçesinde, gazetecilerin ''MHP Bilecik milletvekili Şeker'in onarımına katkıda bulunduğu hamamın anahtar teslim töreni'' hakkında neler söyleyeceksiniz sorusuna, ''Biliyorsunuz önümüzde 12 Haziran milletvekili seçimleri var. Pazaryeri ilçemiz önemli, tabi herkes bu sebeple bir dizi çalışmalar yapıyor. Hatta burada bir takım açılışlarda yapılmış. MHP milletvekili adayımız burada hamam açılışı da yapmış. Biz gerçekten teşekkür ediyoruz, Pazaryerimiz için yararlı bir hizmet ama bizim Pazaryerili hemşehrilerimiz abdestsiz yere basmazlar, bunu belirteyim. Arkadaşımız hazır hizmete başlamışken hizmetini devam ettirmesini bir tane MHP Genel Merkezine bir tane de mümkünse CHP Genel Merkezine hamam projesi uygulaması yaparsa hakikaten daha faydalı ve yararlı bir hizmete vesile olacaktır'' dedi. 
Reklam peşinde olmadıklarını ve hizmetleri ekip çalışmasıyla yaptıklarını anlatan Poyraz, şöyle konuştu: 
''Bazılarının yaptığı gibi hiç bir zaman yaptıklarımızı şahsileştirmedik. Bizim partimizde kaset olayı vardır ama yaptığımız çalışmaları anlatan kasetler. Vatandaşlara yaptığımız hizmetleri gösteren kasetlerdir.
Bu konu çok hassa bir konu şöyle bir sorumluluğumuzun olduğunun da farkındayız. Topluma mal olmuş biz siyasetçilerin, sanatçıların ve aydın kesimin yaşantılarına çok dikkat etmeleri gerekir. Yapılan bu iddialar çok ciddi iddialardır herkes ortaya çıkıp bu iddialarını hesaplamakla yükümlüdür. Bizim o taraklarda bezimiz olmadığı için bilemeyiz. Ben gece bara, gece kulübüne, pavyona gitmediğim için oralara kimler gider ne yapar bilemem. Demek ki iddia eden kişiler o konularda bir şeyler biliyorlar ki konuşuyorlar.'' 
AK Parti 2. sıra milletvekili Halil Eldemir de, tek hedeflerinin AK Partiden 2 milletvekili çıkarmak için çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi: 
''Gayet güzel gidiyor, hiç bir sıkıntı yok. Yani çift forvetle oynuyoruz. Partilerin adayları basına yaptıkları açıklamalarda görülüyor ki, seçim çalışmaları Halil Eldemir, Bahattin Şeker ve Yaşar Tüzün'ün arasında geçtiğini gösteriyor.
Birini kaptırdık hiç olmazsa diğerini biz çıkaralım düşüncesindeler. İnşallah Bilecik'ten 2 AK Parti milletvekili adayı olarak Ankara'ya gideceğiz. Bu güne kadar yapılmış olan yatırımları ikiye katlayacağız.”AA
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ABDULLAH SEVEN
11 yıl önce

AYIP SÖZLER BUNLAR – Sayın milletvekili çok yanlış açıklamada bulunmuş.Yerel için yapılanı takdir etmesi gerekirken kıskançlık göstererek çirkin benzetmede bulunmuş.Şunu bilmeli ki şahsi harcama yapmak ve yapılanı takdir etmek er kişinin karakteridir.Kendisi cebinden Bileciğe yaptığı bir harcamayı belgelesin oyumu ona vereceğim.Nerde…! o zaman sussun da partisini bari zayıflatmasın.Eğer seçilemezse kınayı kimin yakacağını ve temizlenmek için Pazaryeri hamamına kimin gideceğini bilmiyorum.MHP ve CHP liler niçin cevap vermediler onu da merak ediyorum.Bilmeliler ki”Sükut ikrardan gelir.”

Ali Güneş
11 yıl önce

Hizmet yarışı – Sayın Akp Bilecik milletvekili Fahrettin Poyraz; Bozüyük Kandilli köyünden olduğunu biliyoruz. 9 yıldır köyüne hizmet gotürdünüz mü? MHP mv adayı Sayın Bahattin Şeker cebinden milyarlar harcayıp ilçe hamamını modern hale getirdi. AKP li belediye başkanının ricasını kırmadı. Pazaryeri ilçesine neden kızıyorsuınuz? sağlık mesleği kapattınız.hastaneyi de seçim sonu kapatacaksınız.yüksek okulun bölümletini azalttınız. Pazaryeri ne gareziniz niyedir? 9 yıldır bir dikili ağacınız var mı ?