Sağlıkçılar Türk Sanat Müziği Konserinde Eğlendiler

Sağlıkçılar Türk Sanat Müziği Konserinde Eğlendiler

 

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşen konseri Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Vali Halil İbrahim Akpınar’ın eşi Dr. Nihal Akpınar, Vali Yardımcısı Mehmet Öksüz ve eşi İlşen Öksüz, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Mustafa Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Ali Fidan, Yardımcısı Dr. Muhammed Karaman, Tabip Odası Başkanı Dr. Ethem Dağlı, İl Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı ve çok sayıda katılımcı büyük beğeniyle izledi. 2 bölümden oluşan  konserde 28 eser seslendirildi. Katılımcılarda seslendirilen parçalara coşkuyla eşlik etti.

Bilecik Tabip Odası Başkanı Dr. Ethem Dağlı, gerçekleştirdikleri konser organizasyonuna katılan herkese teşekkür etti.

Konserin ardından Dr. Akpınar tarafından günün anısına Koro Şefi Dr. Tuncay Dağlı’ya plaket takdim edildi. Dr. Akpınar, etkinliği çok beğendiklerini belirterek böyle bir koronun sürekli değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Farklı etkinliklerde tekrar konser verilmesi talebinde bulunarak keyifli zaman geçirmelerine vesile oldukları için Koro Şefi Dağlı’ya ve koro üyelerine teşekkür etti.

                Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı da Koro Şefi Dağlı’ya bir çiçek takdim etti. Başkan Yağcı, “Gerçekten çok güzide özel bir akşamı yaşattınız bizlere. Ben her zaman olduğu gibi hayatımıza hayat katan doktorlarımızın sağlık haftasını kutluyorum. Hem bedenimize sağlık veriyorlar, düzenledikleri organizasyonda da ruhumuza güç kattılar, sağlık kazandırdılar. Çok çok teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonları sık sık yapalım. Bizde bu konuda her zaman yanınızdayız.” dedi.

                Konuşmaların ardından Öksüz, Dr. Fidan ve Dr. Dağlı da koro üyelerine karanfil hediye etti.ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam