ŞEHİRLERASI OTOBÜS TERMİNALİ ÇALIŞMALARI  DEVAM EDİYOR

ŞEHİRLERASI OTOBÜS TERMİNALİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kaba inşaatı tamamlanan ve prekast cephe ile kaplanan şehirler arası otobüs terminali, tüm ihtişamıyla ortaya çıkmaya başladı.

50 bin metrekarelik geniş bölgede 7 bin metre kare alan üzerine kurulan şehirler arası otobüs terminalinde zemin katın cephe çalışmaları tamamlandı.

Çelik çatı imalatı kısa zaman sonra tamamlanacak olan dev tesiste, tüm bölümlerde alçı ve kaba sıva çalışmaları devam ediyor.

Zemin inşaatında çalışmaları süren ve asma tavan imalatı gerçekleştirilen terminal hizmete girdiğinde, 30 tane işyeri faaliyet gösterecek.

İstanbul, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Konya gibi metropol şehirler başta olmak üzere birçok şehir ile bağlantıyı sağlayacak olan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, aynı zamanda şehir merkezi ile İstanbul ve Ankara karayolu arasında da bağlantıyı sağlayarak, şehrin ticaret ve turizm hayatına da büyük avantajlar sağlayacak.

Kapalı alanda 10 adet bilet satış ofisi, bekleme salonları, kafeleri, dükkânları, seyir terası, satış kioskları, bilet satış holü, bebek bakım ve emzirme odası, personel dinlenme, revir, bay-bayan mescit, idari ofisleri, toplantı ve seminer salonu, zabıta ve güvenlik ofisi, emanet ofisi ve teknik atölyeleri, ATM noktaları, engelli tuvaletleri, açık alanında ise gelen-giden otobüs peronları, ilçe minibüs peronları, taksi ve otobüs durakları, otobüs bakım ve bekleme alanları ve açık otoparkı her ihtiyacı cevaplayacak  olan şehirler arası otobüs terminali kısa zaman sonra hizmete girerek, Bilecik'in bu anlamdaki ihtiyacını karşılayacak. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam