ŞEKER, SİYASİ HAYATINI BİTİRDİ

ŞEKER, SİYASİ HAYATINI BİTİRDİ

7 Haziran genel seçimlerinde meclise giden rakipleri Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün’ü kutlayan Şeker, şu açıklamalarda bulundu:

“Değerli hemşehrilerim, kıymetli dostlarım, beraberce çalıştığım MHP camiasının kadını erkeği, genci yaşlısı ile tüm dava arkadaşlarım;

Bir seçim dönemi daha geride kalmıştır. Seçimler millet iradesinin sandıkla tecelli edeceği ve demokrasinin kazanacağı en doğru adrestir. Her zaman bir demokrasi şöleni olmasını dilediğim seçimlerin, bundan sonraki süreçte ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 

Siyasette medeni cesaret ve olgunluk kadar,  kazanmayı da kaybetmeyi de bilmek önemlidir. Bu açıdan oy verenlerin de, vermeyenlerin de düşüncelerini anlamak, tüm hemşehrilerimizin ve aziz milletimizin sorunlarına duyarlı olmak siyasetin temelidir.  Bu sonuçlara göre ilimizin milletvekilleri sayın Halil Eldemir ve sayın Yaşar Tüzün olmuştur. Kendilerini tebrik ediyorum.  Bundan sonraki dönemde, kendilerine başarılar diliyorum.

Seçimlerin genel sonuçları hakkında da çeşitli yorumlar yapılmaktadır;  ortaya çıkan bu sonucun bundan sonraki süreçte ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Aileme, dostlarıma, hemşehrilerime ve adım adım beraber görev yaptığım, Türk milliyetçiliği fikrine ve üç hilale gönül vermiş MHP teşkilatlarının mensubu olan bütün kardeşlerime çok teşekkür ederek,  siyaset hayatıma noktayı koyuyorum. Bilecik’te teveccüh görmüş, seçimler kazanmış, 3 dönem Bilecik milletvekili olarak hizmet vermiş, bakanlık yapmış bir ağabeyiniz ve kardeşiniz olarak herkese çok teşekkür ediyorum.  Tüm hemşehrilerime sağlık, huzur, mutluluk, aydınlık ve huzurlu bir hayat diliyorum.  Sağolun. Allah’a emanet olun.

Ne mutlu Türküm diyene!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. nokta – ulan kaçtane noktavar bunun hayatında her seçimden sonra nokta koyuyor…noktaları sonu yok gibi görünüyor…

  2. YAŞLI KURT – Bahattin bey sende kabahat yok biz içimizden bir gerçek dava adamı çıkaramadık bu gidişle çıkaramayacağız önümüzdeki yerel seçimlerde bu daha belirgin hale gelecek yine içimizden çıkaramazsak Belediyede yine üzüleceğiz maalesef siyaset yalpaları sevmiyor önce yokum sonra burdayım olmuyor Bahattin bey bizi üzmeye hiç hakkın yoktu keşke egonu başka yerde tatmin etseydin siyasi hayatın bitse ne yazar bizim içim sen bizi bitirdin başımızı başımızı eğdin bozkurt işareti eline bile yakışmıyordu lütfen artık partimizin kapısının önünden bile geçme Bay ŞEKER

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam