Sevgililer Günü’nde Evlendiler

Sevgililer Günü’nde Evlendiler

     Gölpazarı nikah memuru Burç Beyaz'ın kıydığı nikah töreninde, Yağmur Karadeniz (21) ile Can Erdi Yılmaz (25) ''evet'' diyerek hayatlarını birleştirdi. Çift, davetliler tarafından tebrik edildi. 
     Nikah sonu Can Erdi Yılmaz, Yağmur'un Gölpazarı Meslek Yüksek Okulu'nda okurken tanıştığını ve evlenmeye karar verdiklerini ifade ederek, ''20 Nisan'da düğünümüz var. Özel bir günde nikah kıydırmak istedik, onun için bugünü seçtik, mutluyuz'' dedi. 
     Yağmur Yılmaz (Karadeniz) ise anlamlı bir günde nikah kıydırdıkları için mutlu olduklarını dile getirdi. 

 

 

SEVGİLİLER GÜNÜNDE “EVET” DEDİLER

            Bozüyük’te 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 3 çift birbirlerine ömür boyu evet diyerek dünya evine girdi.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde ve saat 14:00’de yapılan bu özel günün ilk nikahını  Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı kıydı. Mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okunan Zarema Aslan ile Orhan Kaçar çifti’nin nikahını kıyan Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı genç çiftin nikahını kıydıktan sonra mutluluklar dileyerek  “Böyle özel bir günde evlenmenizin hem hayırlı olmasını, hem de önümüzdeki seneleri birbirinizle, sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmenizi, ailenizin devamını sağlıklı ve mutlu bir şekilde getirmenizi temenni ediyorum” dedi. Ayrıca Başkan V. Bakıcı yeni evli çifte bu özel günün anısına seramik bir tabak hediye etti. 

14 Şubat tarihini özel bir gün olduğu için tercih eden genç çift saat 14:00’de dünya evine girerek bu özel anlarını hem 14 Şubat günü nedeniyle hem de saat 14:00’de kıyılan nikah saati ile birlikte unutulmaz kıldılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam