ŞKM Mobilya Bilecik Şubesi’ni Açtı

ŞKM Mobilya Bilecik Şubesi’ni Açtı

 

Yoğun katılımla açılan mağazaya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 2 katlı olan mağaza geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi ürünleriyle Bilecik halkına hizmet vermeye başladı. Firmanın açılışı İl Genel Sekreteri Halis Nalbant, POMEM Müdürü Hasan Uğural, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seyfettin Topsoy ve İşletme Sahibi Fuat Fener tarafından yapıldı.

                ŞKM Mobilya Bilecik Sorumlusu Zekai Yıldız, İnegöl’de 10 bin m2 üzerine kurulu bir fabrikalarının olduğunu, bu fabrikada aylık bin 200 takım mobilya üretildiğini söyledi. Bilecik’te konsept mağaza bulunmadığı için burada bu tür bir mağaza açmayı düşündüklerini söyleyen Yıldız, 2 ay içerisinde bu düşüncelerini gerçekleştirdiklerini belirterek hayırlı olması dileklerinde bulundu.

                ŞKM Mobilya Firma Sahibi Fuat Fener de, “Burası bizim çok sevdiğimiz bir bölge. Çok memnun kaldığımız bir yer. Buradaki mağazamız iki kattan oluşmakta, bin m2. Ürün yelpazemiz tamamen kendine özgü bir ürün yelpazesi ve fiyatlarımız ekonomiktir. Bilecik Merkez’e biraz uzak olmasına rağmen Bilecik halkının bizleri burada yalnız bırakmayacağını düşünüyoruz. Bizim burayı onlar için açtığımızı bilmelerini istiyoruz. İnşallah daha ilerleyen dönemlerde daha iyi işler yapacağız.” dedi.

ŞKM Mobilya’ya Bahçelievler Mahallesi Eskişehir-İstanbul Asfaltı No:7 (AKSA DOĞALGAZ yanı) adresinden ya da 213 00 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. ZEYNEP KILBAHRİ

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam