SÖĞÜT’TE MEZUNİYET TÖRENİ
admin • 11 Haziran 2011 12:27:44 
SÖĞÜT’TE MEZUNİYET TÖRENİ

 

Söğüt Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde düzenlenen mezuniyet töreninde, 13 Acil Tıp Teknisyeni (ATP) ve 8 Hemşire bölümü öğrencisi diplomasını aldı. 
Okul Müdürü Adnan Düşünceli, Konferans Salonunda düzenlenen törende, 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında 15. dönem mezunlarını verdiğini ve bugüne kadar mezun olan öğrenci sayısının 291 olduğunu söyledi. 
Mezun öğrencilere seslenen Düşünceli, ''Bazılarınız mesleğinizi yapacak, bazılarının ise eğitime devam edip kariyer sahibi olacak. Sizler ülkemiz sağlık sisteminin ihtiyacı olan insan gücüne katılmak üzere almış olduğunuz eğitiminizi teknisyen statüsüyle tamamlamış bulunuyorsunuz. Özellikle vurgulamak istediğim sağlık alanında kaldığınız sürece, sağlığın bir insan hakkı olduğunu kesinlikle unutmamanızdır'' dedi. 
Okul birincisi ATP mezunu Esra Kavasoğlu da hayatlarının bir sayfasını acı, tatlı anılarla kapattıklarını, diğer sayfasını da yeni beklentiler ve umutlarla açtıklarını söyledi. 
Tören, okul birincisi Esra Kavasoğlu'nun yaş kütüğüne birincilik plakasını çakması, ATP ve Hemşirelik Andının okunması ve öğrencilere diplomalarının verilmesiyle sona erdi.AA
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments