TESİSLER 8 YIL ARADAN SONRA AÇILDI

TESİSLER 8 YIL ARADAN SONRA AÇILDI

Uzun yıllardır kapalı bulunan tesisler tamir ve tadilattan geçirilerek dizayn edildi.19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında açılışı yapılan tesislere Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Spordan sorumlu Eski Devlet Bakanı MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, 18. Dönem Milletvekili Tayfur Ün,  22-23. Dönem Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hasan Kocatepe, ASKF Başkanı Nusret Tosun, Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, Bozüyük Eski Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, Bilecikspor Eski Başkanları Erol Çim, Ali Pamukçu, Ali Han, siyasiler, çok sayıda eski Bileciksporlu futbolcular ve yöneticiler ile sporseverler katıldılar.

 

Kurdele kesiminden önce kısa bir konuşma yapan Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu 1969 yılında kurulan Bilecikspor’un 8 yıldır kapalı olan tesislerinin tekrar açılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanı Selim Yağcı olmak üzere herkese teşekkür etti.

 

Cinoğlu böylesine anlamlı bir bayram günü kulübün tesislerinin açılmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek katılan herkese şükranlarını belirtti.

 

19 Mayıs Salı günü açılışı yapılan sosyal tesislerde lokal, yatakhane, yemekhane ve idari odaların bulunduğu kaydedildi.

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam