TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR
admin • 29 Kasım 2010 14:36:58 
TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR

    Bilecik Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali başlıyor, 28 Kasımda İstanbul’da düzenlenecek Kristal Çınar Ödül Töreni ile başlayacak olan festival, 30 Kasım günü Bilecik 6 Eylül Kültür Merkezinde ilk tiyatro gösterisiyle devam edecek, bir çok ünlü sanatçının katılacağı tiyatro festivali 8 Aralığa kadar sürecek.
    Bilecik halkının büyük ilgi gösterdiği Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali’nde birbirinden güzel oyunlar sahne alacak, çocuklarında unutulmadığı festivalde onlar içinde tiyatro gösterileri yapılacak, 6 Eylül Kültür Merkezi’nde Sinema gişesinde satılmaya başlanan biletler neredeyse tükenmek üzere, geçtiğimiz yıllarda çevre ilçelerden hatta illerden tiyatro izlemek için bir çok vatandaş gelmişti. Tiyatro severlerin bu yüzden bilet alma konusunda acele etmeleri gerekiyor.
    Bilecik Belediyesi’nin bir kültür hizmeti olan Tiyatro Festivali aralıksız 7 yıldır devam ediyor, bir çok ünlü sanatçıyı bu sayede Bilecik’e getiren etkinlik, vatandaşlar tarafından büyük bir takdirle karşılanıyor, böylesine uygun bir fiyata tiyatro izleyebilmenin çok güzel olduğunu belirten tiyatro severler, bu tür etkinliklerin ilimizde artmasını diliyor.

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Masal Tiz
11 yıl önce

bilet 🙁 – biletler çok az gittiğimde çok az kalmıştı nerdeyse bulamayacaktık .. Sinemanın büyültülmesi lazım …