ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

Düzenlenen açılış konserindeki yoğun katılım gözlerden kaçmadı. Kulüp öğrencilerine birçok kanattan destek olduğu da beyan edildi. RMK öğrencilerine destek verenler için bir teşekkür metni hazırlayan Kulüp Başkanı Emre Yıldırım şunları aktardı:10.05.2015 Pazar günü saat 20:00’da Bilecik Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Radyo ve Müzik kulübü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Tanıtım Konserine desteğini esirgemeyen ve Kongre Merkezinin tahsisi ile her türlü yardımı yapan Bilecik Belediye Başkanımız Sayın Selim Yağcı’ya teşekkür ediyoruz. “

 Konserin Üniversitedeki Öğretim Görevlileri tarafından da büyük bir ilgi ve destekle karşılandığı gece de tüm katılımcıların adeta kulaklarının pası silindi. Gecenin açılış konuşmasında öğrenciler 10 Mayıs anneler gününü de unutmadı. Başta kendi anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutlayan gençler büyük alkış aldı.

“Güzel bir müzik şöleni yaşatmak için buradayız.”

Programın içeriği ve kulüpleri hakkında konuşan öğrenciler kendilerinden bahsederken: “ Bizler Radyo ve Müzik Kulübü olarak bu gece burada Üniversite içinde öğrenci öğretmen arasında hiçbir mesafe olmadığını, derssel konular dışındaki aktivitelerde de öğrenci ve öğretmenlerin omuz omuza yer alabileceklerini anlatmak, kulübümüzü tanıtmak ve salonu doldurup bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize güzel bir müzik şöleni yaşatmak için buradayız. Gösterilerimiz sırasıyla Kulübümüzün Bağlama ekibi, Türk Halk Müziği ekibi, Popüler Müzik ekibi ve Rock ekibinin performansları ile devam edecek.” Dediler.

“Konserimize katılım beklenenden çok yüksek olmuştur.”

Kendilerine büyük destek olan  Üniversite Akademisyenlerinden Hüseyin Tezer ve Yusuf Görgülü’ye de çeşitli hediyeler takdim eden öğrenciler gece boyunca keyifli dakikalar yaşadılar ve yaşattılar. Son olarak geceyi kapatırken şunları ifade ettiler: “Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörümüz Sayın Azmi Özcan’a, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İİBF Dekanı Sayın Abdülkadir İlgen’e, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi SKS Şube Başkanı Sayın Faruk Ural’a, ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi  İİBF Akademik Personeli Sayın Yusuf Görgün’e teşekkür ediyoruz. Konserimize katılım beklenenden çok yüksek olmuştur. Konserin icrası ve tüm uygulamalarında herşey planlandığı şekilde kusursuz olarak yürütüldü ve 2 saat süren bir konser sunumu gerçekleştirildi. Bu konserde sayın Bilecik halkına keyifli anlar yaşatmış olmanın gururu içindeyiz. Üniversitemiz ve Bilecik Belediyesi desteğinde yürütülen bu konsolide çalışmaların devamını temenni ediyoruz. Tüm takipçi ve dinleyicilerimize kulübümüz adına teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız.”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam