VATAN, MİLLET VE BAYRAK KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL
admin • 23 Mayıs 2011 20:03:11 
VATAN, MİLLET VE BAYRAK KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL

 

HASAN GÜNER
Köy ziyareti sırasında görüşünü aldığımız MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Bahaettin Bulut “Hıdırellez sadece Türk tarihi içerisinde yer alan bir şey değil. Bütün semavi dinlerde var olan bir bahar bayramı kutlaması. Bu bayram her kültürde farklı farklı kutlanıyor.
Şu anda halkımızdaki birlik ve beraberlik durumundan mutluyum yalnız şunu milletin gözden kaçırdığını zannediyorum. Şu anda vatan, millet, Sakarya ve bayrak milletin umurumda değil. Vatandaşlar geçim derdine düşmüş ve herkes ekonomik sıkıntı içerisinde. Ama şu bir gerçek ve herkes bilsin ki, bugün Diyarbakır’dan bir asker Kayseri’ye kadar konvoyla, Ankara’dan bir asker Bilecik’e kadar konvoyla getirilebiliyorsa bunun sorumlusu iktidardır diye düşünüyorum. Vatandaş bu yönde tedirgin ve bu konuda sızlanmalar var. Ama inşallah biz bu sızlanmaları dindirebilirsek 2-0 yaparız diye düşünüyorum.” dedi.
Bulut, ayrıca MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Bahattin Şeker ile iş bölümü yaptıklarını ifade ederek “Biz Bahattin Şeker Bey ile ilçeleri bölüştük. Bozüyük, Pazaryeri, Söğüt ve İnhisar ona ait. Bu tarafta bana ait” dedi.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments