VEZİRHAN’DA HIDRELLEZ COŞKUYLA KUTLANDI

VEZİRHAN’DA HIDRELLEZ COŞKUYLA KUTLANDI

Belde stadında gerçekleşen etkinliklere Vezirhanlı vatandaşların yanısıra Bilecik ilçelerinden ve köylerinden yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Pilav ikramıyla başlayan program futbol turnuvası ödülleri, halk oyunları gösterileri ve halk konseriyle devam etti. Konserde tanınmış sanatçılar Ramazan Çelik ve Sevgi Petek katılanları doyasıya coşturdular.

 

DUYMUŞ: “Daha Nice Organizasyonlarda Hep Birlikte Olmak üzere”

Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş hıdrellez etkinlikleriyle ilgili yaptığı açıklamasında;

“24.05.2015 Günü Vezirhan Tarihi Günlerinden Birini Yaşadı.

Pilav ikramımızla başlayan programımız Futbol Turnuvası Ödülleri, Halk Oyunları Gösterileri ve Muhteşem Halk Konseriyle devam etti.

Davetlerimizi karşılıksız bırakmayıp Şenliğimize gelen Tüm Misafirlerimize (Siyasi Parti Temsilcileri, Bilecik Milletvekili Adayları, İlçe Belediye Başkanları,Köy Muhtarları), Belediye Meclis Üyelerimize, Vezirhan Muhtarları ve Azalarına, Vezirhan Gençliğine, Gönüllü Arkadaşlarımıza, gösterileriyle bizleri eğlendiren Ritim Dans Sanat Okulu Kurucuları Özge Hanım ve Ahmet Bey'e, verdikleri Konser ile bizlere muhteşem bir gece yaşatan Sevgi Petek Hanım ve Ramazan Çelik Bey'e ve Şenlik Organizasyonunda özveri ile çalışan Tüm Belediye Personeline, ve Sevgili Vezirhan Halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha Nice Organizasyonlarda Hep Birlikte Olmak üzere” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam